lineupL01L02leftR02right

Atesty a Homologace


 Používáme homologované fólie značky SunTek a Global.
Ke každé instalaci dokládáme potvrzení, osvědčení, atestované štítky určené na každé instalované sklo vozu s procentem propustnosti a výrobní značkou. Fólie jsou schválené Ministerstvem dopravy a spojů ČR.
Díky válcované výrobě okenních fólií docílíme tvarování z jednoho kusu na oblá boční a zadní skla u automobilu.
Všechny fólie SunTek a 3M prošly zkušebnou silničních vozidel, vyhovují pro rozlišení dopravní signalizace a jsou určeny na přední boční, zadní boční a zadní skla automobilů. Na přední boční skla se pak nesmí instalovat okenní fólie se světelnou propustností nižší než 70 .

Ukázka homologačních štítků:

Atesty a Homologace:

V roce 2002 proběhly zkoušky několika typů okenních a bezpečnostních fólií s určitým procentem propustnosti na čirá skla u automobilů.

V současné době je stále více zákazníků, kteří vyžadují atestaci na nainstalované okenní a bezpečnostní fólie ve svých vozech.

Proto se ke každé instalaci dokládá potvrzení, osvědčení, atestové štítky určené na každé instalované sklo vozu s procentem propustnosti a výrobní značkou fólie schválené ministerstvem dopravy a spojů ČR. Takto prokazuje každá instalační nebo prodejní firma oprávnění k instalaci nebo prodeji těchto materiálů.

Fólie smějí být použity na vozidlech kategorie M a A, s výjimkou skel sloužících k výhledu z míst řidiče (horizontální úhel 180° před řidičem).

Díky válcované výrobě okenních fólií docílíte tvarování z jednoho kusu na oblá boční a zadní skla u automobilu. Všechny zkoušené fólie SunTek prošli zkušebnou silničních vozidel, vyhovují pro rozlišení dopravní signalizace a jsou určeny pouze na přední boční, zadní boční a zadní skla automobilů.

Na přední boční skla se pak nesmí instalovat okenní fólie se světelnou propustností nižší než 70%. Z řady autofólií toto omezení splňuje pouze fólie GR 70, STD 70 a INF 65. Každé okno opatřené autofólií musí být označeno homologačním štítkem s označením příslušné fólie.

Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozila č. 2960

Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozila nebo výbavy vozidla č. 2790

Certifikát CA – 22/2004 kategorie odolnosti P1 bezpečnostn fólie M11

Osvědčení PAVÚS a.s. - protipožární zkouška šíření plamene, zkouška stupně hořlavosti, protokol č. 107 38, 107 39

Osvědčení IKATES – certifikát P1A č. 02/220 – bezpečnostní zkouška dle normy ČSN EN 356 na bezpečnosstní fólii SEC11

Osvědčení IKATES – certifikát P1A č. 02/220 – bezpečnostní zkouška dle normy ČSN EN 356 na bezpečnosstní fólii SEC12

Certifikát shody CN – 36/2004 zkouška odolnosti proti UV záření podle PD ECE 43R

Protokol č. 1982 o zkouškách požárně technických charakteristik okenní a bezpečnostní fólie

Zdravotní listy CZŽP12 – 162/04 Ex: 4103812

 Autofolie Morava 2011 | design by
Infrasol   
 
Autofólie DS, tónování autoskel Brno, autofólie Brno, zatmavení autoskel Renovacar, renovace laku, čištění interiéru, tónování autoskel, autofólie Autofólie Brno, tónování autoskel Autofólie Praha, tónování autoskel Centrocar, tónování autoskel Autofólie Brno, tónování autoskel Tónování autoskel Brno Autofólie Brno a Praha Pavlíček motordíly – speciální opravy motorů Autosklo DS, opravy autoskel, výměna autoskel, tónování autoskel

Autofólie, tónování autoskel

autofolie brno

suntek

autofolie Brno

tónování autoskel brno

Tónování autoskel fóliemi s atestem, autofólie Suntek, protisluneční autofólie, reklamní polepy, celopolepy aut, chiptuning, autoskla

autofolie v Brně, Suntek, autofólie brno, autofolie s homologací, homologovane autofolie, tónování autoskel autofolie autofólie,autofolie atest,autofolie cena,autofolie homologované

brno autofolie s homologací

homologovane autofolie

tonování autoskel, autofolie, polepy a převleky aut, brno, autosklo

polepy autosklo Brno

autofolie s atestem brno

nejlevnější autofólie brno

zatavení skel vyměna autoskel Brno

Autosklo Brno