lineupL01L02leftR02right

Autofólie na sklo pomohou zvýšit bezpečnost vašeho vozu

Také je vám nepříjemné, když na chvíli někde zastavíte a lidé okolo vám nakukují do auta? Bojíte se odskočit si na benzince koupit vodu nebo na toaletu, protože máte v autě zavazadla a nechcete, aby si toho všiml případný zloděj? Máte nepříjemnou zkušenost s rozbitím okna a vysypáním střepů dovnitř vozu? S podobnými problémy vám může pomoct instalace kvalitních autofólií na skla.

Tónování autoskel už dávno není vyhrazeno jen pro „fajnšmekry“, kteří chtějí pouze vylepšit vzhled svého automobilu. Použití autofólií na skla přináší tolik praktických výhod, že je vhodné pro každého majitele auta. Při výběru autofólie je třeba dbát zejména na její kvalitu a odbornou aplikaci.

Na trhu je široký výběr autofólií, ale pokud vám jde opravdu o kvalitu, sáhněte po novince firmy Nanofilms.

Autofólie Nanofilms jsou vyrobeny inovativní technologií, která vylepšuje jejich vlastnosti na hranici současných možností.

Jak autofólie Nanofilms zvýší bezpečí vašeho vozu?

Ochrana před střepy

Autofólie do určité míry chrání sklo před rozbitím, zachytí odletující kamínky a když již dojde k rozbití skla, střepy ulpí na fólii a nerozletí se po vnitřku auta. Budete mít větší jistotu, že v případě nehody ochráníte spolujezdce před úrazem. Pokud vozíte malé děti, už se nebudete muset bát, že je střepy z rozbitého okna vážně zraní.

Ochrana proti vloupání

Díky fóliím ochráníte svůj vůz před náhodnými zlodějíčky. Už se nestane, že vám někdo rozbije okno a sebere věci ze sedadel. Okno opatřené autofólií se totiž po nárazu nevysype, pouze popraská jako pavučina a fólie ho udrží na svém místě.

Ochrana soukromí

Tónování autoskel zajistí vám i spolujezdcům také potřebnou míru soukromí. U všech typů autofólií Nanofilms si můžete vybrat odstín a zvolit si míru zatemnění skel. Zároveň se nemusíte obávat, že byste kvůli tmavším sklům měli zhoršený výhled z auta. Fólie Nanofilms se vyznačují výbornou optickou čirostí a dobrým výhledem i u těch nejčernějších odstínů. Míru propustnosti světla si můžete vybrat od 5 % až do 50 %, resp. 88 % u prémiové řady keramických fólií CERAMIC NANO PLUS.

Ochrana před sluncem a UV zářením

Autofólie Nanofilms pohlcují 99 % UV záření a až 95 % tepla, čím výrazně zvyšují váš komfort během jízdy.

 Autofolie Morava 2011 | design by
Infrasol   
 
Autofólie DS, tónování autoskel Brno, autofólie Brno, zatmavení autoskel Renovacar, renovace laku, čištění interiéru, tónování autoskel, autofólie Autofólie Brno, tónování autoskel Autofólie Praha, tónování autoskel Centrocar, tónování autoskel Autofólie Brno, tónování autoskel Tónování autoskel Brno Autofólie Brno a Praha Pavlíček motordíly – speciální opravy motorů Autosklo DS, opravy autoskel, výměna autoskel, tónování autoskel

Autofólie, tónování autoskel

autofolie brno

suntek

autofolie Brno

tónování autoskel brno

Tónování autoskel fóliemi s atestem, autofólie Suntek, protisluneční autofólie, reklamní polepy, celopolepy aut, chiptuning, autoskla

autofolie v Brně, Suntek, autofólie brno, autofolie s homologací, homologovane autofolie, tónování autoskel autofolie autofólie,autofolie atest,autofolie cena,autofolie homologované

brno autofolie s homologací

homologovane autofolie

tonování autoskel, autofolie, polepy a převleky aut, brno, autosklo

polepy autosklo Brno

autofolie s atestem brno

nejlevnější autofólie brno

zatavení skel vyměna autoskel Brno

Autosklo Brno